Готуйся до пенсії замолоду. Вибір у реформаторів пенсійних систем, які борються зі зростаючим дефіцитом, невеликий. Будь-який крок змусить населення платити більше внесків, отримувати менші виплати або працювати довше. В Україні хочуть обійтися без перших двох механізмів, запровадивши накопичувальну систему, і відкладають третій крок, якого, зважаючи на все, бояться навіть ті, кому вже зараз за шістдесят. Як нинішнім тридцятирічним заробити на гідну старість і дожити до неї - читайте в діловому тижневику ″Контракти″ у статті ″Перехідний вік″.
Швидше, вище, сильніше... Доволі амбітні ініціативи влади насмішили, розізлили та налякали українців. Олімпіада в Карпатах... Гелікоптер для Президента... Полювання у заповідниках... Чи ж не занадто? Що насправді ховається за новими планами властей: мегаамбіції, мегавідкати чи може стратегічне планування? Чим ці ініціативи можуть обернутися для простих українців - намагався з’ясувати тижневик "Профіль" у статті ″Швидше, вище, сильніше″.
Кордони на замку. Довжелезні затори на наземних пунктах пропуску, паралізована робота портів - все це останні результати роботи української митниці. Вітчизняні імпортери - в шоці. Для них кордон несподівано став неприступним бар’єром: люди в блакитній формі за найменшого приводу зупиняють будь-які вантажі, вимагаючи збільшення їх митної вартості. У боротьбі за наповнення державної казни митниця перетворила кордон на непрохідний форпост. Прорвати оборону можуть не всі, та й то - за великі гроші. Ціну питання знає "Кореспондент" у статті ″Стоять и бояться″.