Російські окупанти зігнали на входи до деяких пляжів силовиків та невідомих людей зі зброєю, які не пускають людей. Мешканці Севастополя обурені – у них буквально відбирають пляжі.

Важливо Росіяни увійшли в Оріхове та штурмують Сєвєродонецьк: яка ситуація на Луганщині

Окупанти побоюються можливі операції проти Чорноморського флоту

Наприкінці травня загарбники поширили заяву про закриття для відвідування пляжу "Ушакова балка" та обмеження доступу в нічний час до "Криштального". Ці об’єкти перекрили ще навесні – тоді місцевий гауляйтер Михайло Развожаєв стверджував, що все через "погану епідеміологічну ситуацію".

Нещодавно один з місцевих підприємців буквально проламав вхід на загороджений пляж. Тоді ж Развожаєв визнав, що заборону відвідувати придумали через війну проти України.

Обидва пляжі розташовану на південній стороні Севастопольської бухти. Здебільшого територія цього об’єкту є "режимною". Як вважають представники Асоціації реінтеграції Криму, російські окупанти бояться потенційних надводних чи підводних диверсій проти Чорноморського флоту, тому не пускають туди людей.

А нещодавно вони звезли два катери типу "Раптор", які Збройні Сили України знищили поблизу Зміїного.

Також варто додати що окупанти вчора привезли до Севастополя на плавучому крані в істотно пошкодженому вигляді два катери типу "Раптор" які буди затоплені під ударами Збройних Сил України біля острова Зміїний, та були підняти окупантами зі дна, – йдеться у дописі.

В пабліку "Дошка Ганьби Чиновників Криму" розповідають, що окупанти заблокували доступ ще до кількох пляжів. Це – Міський, Мармуровий, Василі, Альбатрос, Товстун, Таврида та бази відпочинку "Чайка", "Дельфін" і "Батілиман".

Люди обурються, що росіяни забрали їм доступ до пляжів. Особливо дратує їх ситуація з "Ушаковою балкою", адже це найпопулярніший пляж у місті. Окупанти переконують, що все через потенційні диверсії. Але людей це не зупиняє – вони виходять на протести.

Місцеві стверджують, що справді інколи чують так звану "бавовну" (вибухи – 24 канал). Але їм важливо, щоб був доступ на пляжі.

"За царя цей район віддали біднякам, щоб тут відпочивали, при СРСР це все збереглося, при Україні були наміри, але теж все збереглося, а прийшла "рідна гавань" і йдіть звідси", – говорив один із пенсіонерів, який вийшов на протест.

Вас може зацікавити: дані британської розвідки про Сєвєродонецьк – дивіться відео