За словами голови суду Василя Онопенка, 58 суддів і більше 300 працівників апарату на вулицю розглядати справи не підуть, і працюватимуть там де і працюють.

”Забрали повноваження неконституційно, забрали приміщення, забирають, забирають майно, тобто, комп'ютери, техніку, бо мова йде про передачу, ну то треба забрати ще суддів розпорядженням Кабінету міністрів. Може я один лишуся тут в палатці і буду тонути як капітан на кораблі останнім”, - каже голова Верховного суду України Василь Онопенко.

Разом з тим, Центральний пленум ВСУ ухвалив постанову про звернення до Конституційного Суду щодо неконституційності окремих положень закону про судоустрій і статус суддів. Зокрема, зауваження гарантій щодо матеріального забезпечення та соціального захисту судів.

”Що вирішить конституційний суд - побачимо! Але ,якщо конституційне подання не буде задоволене, то тоді треба повернутися до розпорядження Кабінету міністрів , там є цікаві слова - Кабінет міністрів визнає Верховний суд об'єктом права державної власності відкриваються цікаві перспективи,тоді може попробуємо наступне розпорядження про включення до переліку об'єктів,що підлягають приватизації”, - каже суддя ВСУ Іван Шицький.

Нагадаємо, Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ був створений 1 жовтня поточного року.