У Прокурорів побиття перетворилося на "силове протистояння". Та закиди опозиції не розчулили представника Генпрокуратури - на всі питання заступник Віктора Пшонки давав одну і ту ж відповідь.

”Порушено кримінальну справу щодо подій й цій залі і всі обставини будуть предметом прокурорського розслідування!!! - БРЕХНЯ! БРЕХНЯ!!!!”, - каже заступник генпрокурора України Євген Блажівський.

Тож невдоволені депутати покинули сесійну залу на знак протесту проти доповіді прокуратури. Кажуть жодної відповіді на важливі питання не отримали.

”Хто вимикав світло хто дав команду, хто відкривав двері - хто дав команду. Без визначення цього ми матимемо спотворену інформацію”, - каже народний депутат України (БЮТ-Батьківщина) Володимир Бондаренко.

”Вимагаємо перекваліфікацію справи з "перешкоджання діяльності" на справу "по побиттю з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень", і вважає що хоча б в цьому потрібно поставити краї знищенню демократії та встановленню авторитарного режиму”, - каже народний депутат України (НУ-НС) Олесь Доній.

Представники коаліції бойкоту не бояться. Кажуть - у справі чи то про побиття, чи то про перешкоджання діяльності все чітко і зрозуміло.

“Був виступ заступника генпрокурора, він був конкретний в рамках повноважень, і дав відповідь на розуміння питання генпрокурора – як вони будуть діяти в плані розгляду даних справ”, - каже голова фракції ПР Олександр Єфремов.

Тож далі працювали без опозиції. Вже в четвер провладні фракції планують перейти до розгляду бюджету на наступний рік. Решта парламенту, хоч і бойкотує більшість, над бюджетом обіцяють попрацювати.

”Ті народні депутати з опозиції, які професійно займалися підготовкою бюджету до 2 читання повинні брати участь у обговоренні для того аби донести нашу позицію. Уже відомо що більшість наших поправок не була врахована - тому фракція як інституція не братиме участь в голосування оскільки вважає цей бюджет антинародним і антиукраїнським”, - каже заступник голови ВРУ, БЮТ-Батьківщина Микола Томенко.

Окрім бюджету, ні над чим більше працювати не будуть. Бойкот. Але щоб більшість не ухвалила ще чогось "антинародного", опозиціонери домовились, щоранку вирішувати працювати чи бойкотувати допоки Генпрокуратура не дослухається до їхніх вимог. Радитися залишилося не довго, у поточному році Раді залишилося працювати 2 дні.