Водночас Парламентська асамблея НАТО відхилила резолюцію прийняту раніше на основі доповіді, повідомила на своїй фейсбук-сторінці народний депутат від партії "Європейська Солідарність" Іванна Клімпуш-Цинцадзе.
Важливо: Родини загиблих під час Революції Гідності та АТО киян отримають матеріальну допомогу
Безпрецедентна подія для ПА НАТО – на підставі зауважень української делегації до доповіді щодо санкцій на Комітеті з питань економіки та безпеки цю доповідь, як і резолюцію на її основі, було відхилено! Вітаю українську делегацію!
– написала вона.
Нардеп від "Слуги Народу" Єгор Чернєв на своїй фейсбук-сторінці також зазначив, що після виступів представників делегації України більшість країн-членів НАТО проголосували проти ухвалення доповіді.
Чернєв наголосив, що документ було складено в "тональності послаблення" санкцій проти країн-агресорів.
"Щойно відхилили найбільш спірну доповідь цьогорічної Парламентської асамблеї НАТО про застосування економічних санкцій проти країн-агресорів! У цілому доповідь була в тональності послаблення і дуже точкового їх застосування. Що, звісно, нас не влаштовувало. Після нашого виступу більшість країн-членів НАТО проголосувало проти того, щоб прийняти доповідь. І це вперше за щонайменше 22 роки!" – написав він.
У Лондоні з 11 жовтня відбуваються щорічні збори Парламентської Асамблеї НАТО. Головними питаннями порядку денного зборів визначено розвиток подій в Україні і навколо неї, а також ситуація в Ірані та Афганістані.