Про це пише "Главком".

"Депутати, замішані в публічній перепалці з міністром, впевнені, що глава відомства і його оточення свідомо додає скандалу резонансу, називаючи опонентів негідниками і вимагаючи публічних вибачень... Звичайний останнім часом спосіб піти у відставку "з гордо піднятою головою", заявивши, що провести реформи тобі завадили олігархи, корупціонери і продажні політики, що працюють в їхніх інтересах", — йдеться в статті.

Видання зазначає, що заява Андрія Пивоварського стала продовженням інформаційної кампанії, яку розпочав голова департаменту автотранспорту Роман Хміль. Він опублікував на своїй сторінці в Facebook матеріал, в якому поіменно перераховуються політики, які нібито перешкоджають реформуванню транспортної галузі.

У спільники корупціонерів записані глава транспортного комітету парламенту Ярослав Дубневич, замглави фракції БПП Ігор Кононенко і навіть глава президентської фракції Юрій Луценко,
— уточнює "Главком".

Наголошується, що з початку року в українському уряді відбулося вже кілька подібних історій, коли чиновники напередодні відставки затівали скандал, намагаючись приховати справжні причини звільнення.

"Першим зі скандалом йшов міністр економіки Павло Шеремета. Тоді він звинуватив у блокуванні реформ самого прем'єра. Експат Саша Боровик, пропрацювавши кілька місяців у другому постмайданному уряді, також голосно грюкнув дверима, виливши цебри звинувачень на адресу Яценюка. Такий спосіб звільнення, очевидно, увійшов у моду, оскільки кожен наступний раз всі високопосадовці намагалися представити свою відставку результатом нерівної боротьби з бюрократичною і корупційною системою", — йдеться в статті.

"Ймовірно, після відставки чергового міністра на вулицях Києва також з'являться алеї з білбордів, з яких колишній чиновник розповість про те, як боровся з корупційною системою", — пише "Главком".

Раніше економіст і блогер Михайло Кухар заявив, що міністр Пивоварський позбувся підтримки в парламенті і довіри в Адміністрації Президента, тому йому слід готуватися до відставки.