На противагу денним м’яким лінзам, ці зроблені з твердого пластику і їх вдягають на ніч.

”Поки ви спите, за ніч лінзи обережно змінюють контури рогівки, тому вранці, коли ви прокинетеся, ви можете цілий день ясно бачити все довкола”, - каже дослідниця Хелен Сварбрік.

Таке лікування широко застосовують в Азії, де більше 85-ти відсотків людей страждають на міопію. Дослідники стверджують - лінзи мають не лише лікувальний ефект, але і можуть усувати короткозорість на початковій стадії. Особливо актуальними ці лінзи є для молоді, адже саме в цьому віці можна буде ефективно усувати загрози для зору.

Для випробувань лінз медики залучають волонтерів.

”Головне завдання цього дослідження - зменшення кількості захворювання на короткозорість або ж взагалі її повне усунення. За спеціально відібраною групою пацієнтів спостерігатимуть впродовж року”, - каже дослідниця Хелен Сварбрік.

”За допомогою цих досліджень ми зможемо реально допомогти людям з короткозорістю, особливо, якщо ця хвороба швидко прогресує”, - каже оптометрист Едвард Лам.

Покази кожного ока детально фіксуються. Це необхідно, аби лінзи 100% підходили пацієнту.

”Я можу нарешті забути про окуляри, мені вже не потрібно їх постійно шукати по квартирі”, - каже пацієнтка Джен Нґ.

Використання рефракційної терапії рогівки є безпечною альтернативою хірургічним втручанням для лікування міопії. Адже операція - доволі ризикована процедура, і офтальмологи ніколи не дають 100% гарантії того, що з оком все буде добре.