У своєму указі він встановив граничну чисельність працівників Адміністрації у кількості 514 штатних одиниць. А ще рік тому він говорив про 412 людей.
“Нічого ж не змінилось - ні функціональні обов'язки, ні перелік реальних обов'язків, які повинні виконувати ті чи інші державні чиновники. Треба освоїти приблизно 30% додаткових асигнувань, які пішли на Адміністрацію Президента в цьому році і на утримання Президента. Це постріл в молоко, він не приведе ні до оптимізації структури управління, ні до якоїсь економії коштів, все залишається як раніше, ну зміняться назви посад, далі будуть переставляти стільці в Адміністрації Президента”, - каже народний депутат, “БЮТ-Батьківщина” Сергій Соболєв.
Відповідно, так само непогано влаштувалися і скорочені напередодні 6 заступників голови Адміністрації Президента.
“Так, а взагалі-то штат скорочений, в тому управлінні вже не буде керівника управління, ця посада скорочена, а заступник голови Адміністрації прийшов на посаду радника і голови управління. Скорочення все одно відбувається. По персоналіям цим, так, вони в Адміністрації, а по кількості складу - ну будуть скорочені інші посадові особи”, - вважає народний депутат, ПР Володимир Макєєнко.
А тим часом, очільник держави не зупинив свій локомотив реформ на скороченні і призначеннях, а ще й ліквідував, утворив та перейменував низку центральних органів виконавчої влади. Так, наприклад, Президент розпустив Держслужби зв’язку та технічного регулювання - їхні функції перекладено на Міністерства інфраструктури та економічного розвитку і торгівлі, та на Державну ветеринарну та фітосанітарну службу. А Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства перейменував у Міністерство будівництва та житлово-комунального господарства.