Йоне назвали "містом, яке відмовилося вмирати", бо одне подружжя не планує звідти їхати, пише Daily Mail. Це містечко в окрузі Най заснували ще в 1863 році, до того, як Невада отримала статус штату.
Зверніть увагу Копія Парижа: чому місто, в яке вклали майже мільярд доларів, перетворюється на пустку
Історія Йоне
Йоне стало популярним містечком, коли в довколишньому гірському хребті Шошон виявили срібло. Це, по суті, було шахтарське поселення. До часу, коли Неваду визнали штатом, в Йоне налічувалося понад 100 будівель, а населення було приблизно 600 осіб.
У 1870-х роках населення містечка то збільшувалося, то зменшувалося, оскільки багато місцевих жителів стали переїжджати в більш розвинене місто Белмонт. Через 10 років в Йоне жили тільки 25 людей. А після сильної пожежі в поштовому відділенні в 1887 році місцевих стало ще менше.
У першій половині 1900-х років Йоне пережив невеликий бум, коли чисельність населення досягла 100 осіб. Однак тривало це недовго, бо коли поштове відділення закрили, всі підприємства перестали працювати.
Покинуті будівлі в Йоне / Фото Flickr
У місті-примарі наполегливо залишаються двоє людей
Зараз у містечку живе сімейна пара із собакою, а довкола їхнього будинку стоять моторошні покинуті будівлі. Подружжя пенсіонерів каже, що Йоне – їхній дім, тож вони нікуди не поїдуть. Чоловік, на ім'я Джонатан, говорить, що він насолоджується тишею і спокоєм і "не проміняв би це ні на що".
Деякі будинки вже руйнуються / Фото Flickr
У містечку-примарі є вісім будинків, які мають власників, але це лише формально. Жити в Йоне важко, бо це просто пустка, де, очевидно, що немає магазинів. Джонатан каже, що їздить за продуктами раз на тиждень їздить у місто Феллон, яке розташоване аж за 160 кілометрів звідти.
Потрапити до Йоне можна шосе 50, яке ще в 1986 році назвали" найсамотнішою дорогою США".