Звідси відкривається фантастичний вид на круті альпійські схили. Гора називається Канцельванд.

Ґеорґ Фареншон (Альгейські Альпи): “Ми хотіли створити єдність. Архітектура, комфортний ресторан, приємна атмосфера, чудова кухня. І, на мою думку, нам це вдалося. Про це кажуть відвідувачі, і це справді дуже приваблива будівля”.

Канатну дорогу проклали наприкінці 50-х років. Аби збудувати ресторан на кінцевій станції, довелося розрити частину гори.

Клаус Нойхль (архітектор): “У цьому приміщенні треба було вмістити ресторан. Старе приміщення було набагато менше. Аби знайти місце на цьому вузькому хребті, як ви бачите, ми були змушені подовжити приміщення - створити виступ. Він вийшов заокруглений. У цьому - низка переваг: із функціональної. точки зору, зсередини відкривається прекрасний вид. Панорама така, ніби її споглядаєш через збільшуване скло. А ззовні все видається невеликим. Площа - значно більша, ніж здається звідси”.

Дерево та метал - ось матеріали, типові для цього регіону. Анґеліка Блюмль та Клаус Нойхль - двоє архітекторів, відомих своїми будівлями в Альгейських Альпах. Мальовничий пейзаж вони доповнюють справжнісінькими архітектурними перлинами.
За проектами Блюмль і Нойхля будують і житлові будинки, і офіси, а також різноманітні індустріальні приміщення.

Анґеліка Блюмль (архітектор): “Будівля мала вписуватись у місцевість, у ландшафт. важко уявити собі тут будівлю, схожу, скажімо, на кельнські житлові будинки. Також ми брали до уваги місцеві традиції будівництва. Тому ми використали багато дерева - за технологією цього регіону”.

Ці будівлі - не лише красиві, вони ще й дуже практичні. Творіння Блюмль та Нойхля - це успішне поєднання архітектури та природи. Людина тут почувається по-особливому.

Клаус Нойхль (архітектор): “Ми завжди хвилюємося, чи досягнемо, чого хочемо. Але завжди приємно здивовані, якщо результат кращий, ніж очікували”.