Джерело: Facebook

Погана новина в тому, що ми не можемо одночасно думати про багато речей. Це абсолютно природне обмеження мозку.

Зверніть увагу! Таємниці мозку: як приймати правильні рішення

Хороша новина в тому, що ми одночасно не можемо думати про багато речей, і що тим думкам, на яких ми фокусуємось, тим речам, про які думаємо, ми всюди знаходимо підтвердження.

6 речей, про які варто подумати

  1. Як припинити перейматися тим, що важливо для інших, більше, ніж тим, що по-справжньому важливо мені?

Чому це важливо? Коли я навчуся вибирати себе і свої потреби – я навчуся поважати вибір інших і їх потреби і тоді, коли вони відрізняються від моїх власних.

  1. Як пам'ятати, що я заслуговую на значно більше, ніж переживання про те, що хтось може подумати про мене погано?

Як це зробити? Почати з розуміння, що мені далеко не всі люди подобаються і це – нормально. Тоді чому я претендую на те, щоб подобатись усім? Це нереально.

  1. Мої кордони – це для мене, а не для інших. Моя здатність прощати і відпускати людей – для мене, не для інших

Чому це важливо? Усвідомлювати, що образа живе у вашій голові, отруює ваші думки, забирає вашу енергію. Шкодить тільки вам.

  1. Я – це енергія

Чому це важливо? Усвідомлювати, що немає значення, наскільки геніальні ідеї та світлі думки я маю, коли не маю енергії на їх реалізацію. Відновлювати енергію так само важливо, як і заправляти авто паливом. Можна не заправляти. Але тоді нікуди не поїдеш. З енергією те саме.

  1. Щоб зрозуміти те, чого я хочу по-справжньому, треба подивитись на те, що я роблю щодня

Чому? Бо на критично важливі для нас речі ми завжди знаходимо час. Тому для того, щоб зрозуміти, що для нас по-справжньому важливо, достатньо подивитись на те, що ми робимо. Хочемо щось змінити? Відповідаємо на питання – як зробити так, щоб це щось стало для мене по-справжньому важливим.

Рекомендуємо! Шлях до щастя: вісім порад налагодити стосунки з собою

  1. Круто, коли я живу для того, щоб вражати і дивувати себе, а не інших

Чому це важливо? Тому що життя – історія, в якій головний герой – я. Коли головний герой цікавий, розумний, дотепний, красивий душею – історія цікава. Коли в історії герой нещасний або зовсім немає головного героя – історія втрачає сенс. Так і з життям, яке витрачаємо на те, щоб вражати і задовольняти інших.