Стартап заснували 4 студентів-міжнародників Київського національного університету імені Шевченка. Аналізуючи ринок, вони зрозуміли, що більшість сервісів пропонують їжу з собою або доставку додому. Про це йдеться у програмі "Зроблено в Україні" на 24 каналі.

До слова Українка з невеликого села створила додаток, яким користуються мільйони: мотивуюча історія

Молоді українці ж загорілися ідеєю створити застосунок для людей, які люблять ресторанний комфорт і водночас цінують свій час. Так у 2015 році з'явився мобільний додаток Allset. Зробивши усе необхідне програмне забезпечення у Києві, засновники стартапу вирушили підкорювати США.


Додаток Allset для смартфону / Скриншот зі сайту

Ідея зацікавила американських інвесторів, які вклали у проєкт понад 15 мільйонів доларів. Зручний у функціонуванні сервіс припав до душі користувачам. Достатньо встановити додаток, обрати ресторан, страви з меню і вказати, о котрій годині хочеш отримати замовлення. А далі – насолоджуватися їжею без очікування та черг.

Зверніть увагу Українець, який ввів моду на балет у США: дивовижна історія

Високо оцінили розробку українців і власники ресторанів. Адже завчасне замовлення допомагає пришвидшити процес обслуговування і прийняти більше клієнтів. Партнерами стартапу Allset є більш ніж 2,5 тисячі ресторанів у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та інших великих містах США.


Allset дозволяє зробити замовлення задовго до походу в рестран / Скриншот зі сайту

Українська компанія має 2 офіси – у Сан-Франциско та у Києві. Попри те, що стартап орієнтується на американський ринок, саме у столиці України працює левова частка команди – понад 50 працівників. Тут набагато легше знайти талановитих фахівців, пояснюють у керівництві компанії. До того ж, у майбутньому стартап планують запустити і в Україні.

За роки існування Allset отримав схвальні відгуки від провідних міжнародних медіа. У 2020 році імена 2-х співзасновників стартапу з'явилися на сторінках журналу Forbes. Стас Матвієнко та Анна Поліщук потрапили до рейтингу, який визначив найуспішніших особистостей Європи до 30-ти років у галузі "Технології".


Анна Поліщук та ​Стас Матвієнко / Фото Allset

За словами керівника компанії Allset Стаса Матвієнка, головний секрет успіху у будь-якій справі – хороша ідея. А її важко втілити у життя, якщо ти думаєш тільки про те, аби розбагатіти. Матвієнко радить новачкам насамперед думати про те, що зекономить час та нерви і зробить життя людей простішим.