За словами Ігора Куруса, ця кампанія виникла ще у березні 2013 року, і основним завданням було відновити діалог, інформаційну компетентність чи зв'язок суспільства із владою. І тому почалось розроблення законопроектів із елементами прямої демократії, щоби влада краще розуміла, що хоче суспільство, і реагувала на це адекватно.
Українці будуть непереможними, коли буде правда серед нас. І саме правда зараз важлива в умовах військової агресії Росії, тому що Росія використовує певні непорозуміння в суспільстві, і, таким чином, їй легше проводити інформаційні війни в Україні і сіяти паніку, – розповідає Курус.
Також він говорить, що існує два фактори перемоги в інформаційній війні із Росією. По-перше – внутрішній фактор, коли влада відновить діалог із суспільством, а по-друге – це інформаційна війна назовні, тому що Росія веде цю політику і в інших країнах.
Щодо законів, які зараз розробляються, він розповідає:
Перше – це право громадян ініціювати нормативні документи, це принцип петиції, який працює в США. Другий законопроект – це ще більш глибокий проект закону, який дозволяє самим громадянам ініціювати очищення влади від негідників.
Він повідомляє, що законопроект про право громадян ініціювати нормативні документи зареєстрований завдяки депутату Андрію Шевченку, який зміг переконати майже десятки депутатів підписати і внести у парламент. Закон "Про вотуми довіри посадовим особам" є незареєстрованим і є досить революційним, і, скоріш за все, результатів ніяких не буде.
Далі – дивіться у відеосюжеті.