Втрату свідомості помітив адвокат Семенченка. Він викликав швидку допомогу. Це трапилось вранці 27 вересня.

До теми Суд продовжив арешт Семену Семенченку: назвали його час перебування у СІЗО

Семенченко втратив свідомість: голодує вже 61 день

Дружина Семенченка Наталка Музика написала, що під час відвідування, адвокат помітив що чоловік "заплющив очі і довго не відкриває".

На будь-які дії не реагує. Крізь вії адвокат помітив білки – Семен втратив свідомість,
– написала дружина.

Вона також пояснила, що швидка привела Семенченка в свідомість та поїхала через 10 хвилин. Натомість медик СБУ повідомив, що наступне відвідування тільки вранці.

"І цілком імовірно що на такій стадії голодування (61 день сьогодні – мовиться про 27 вересня – 24 канал) Семен може лягти на ліжко і більше не встати. Ніхто стежити, чи він при свідомості, чи в вже в комі, не буде", – переконана жінка.

За її словами, в лікарню Семенченка СБУ не відпускає через постанову слідчого.

До речі, 1 вересня Семенченку стало погано під час засідання суду. Тоді суд оголосив перерву, а для надання допомоги підозрюваному викликали швидку допомогу. Згодом розгляд справи у суді продовжили.

Коротко про справу Семена Семенченка

  • СБУ в березні 2021 року заявила, що припинила діяльність "приватної військової компанії", засновниками якої є Семенченко та Євген Шевченко.
  • Їм повідомили про підозру в організації незаконної схеми ввезення військових запчастин з Росії, та вони вини не визнають.
  • 26 березня Семенченка взяли під варту. Через проблеми зі здоров'ям екснардепа відправили до лікарні, а згодом – знову в СІЗО. Згодом екскомандиру батальйону "Донбас" оголосили нову підозру щодо зберігання вогнепальної зброї чи бойових припасів за змовою групи осіб.
  • 14 липня суд відпустив Семенченка під цілодобовий домашній арешт, та вже 26 липня – відправив його в СІЗО. За кілька днів він оголосив голодування.
  • 8 вересня Солом'янський районний суд Києва залишив Семенченка під вартою на 2 місяці.