За короткий час військовий опанував управління дронами й вже сьогодні виконує важливі місії на Херсонщині. Як йому це вдалося, розповідаємо далі.

Читайте також Допомога армії як напрямок діяльності: у Фонді Slots City закуповують техніку і спорядження

Антон допомагає в деокупації Херсонщини і готується звільняти рідний Сімферополь

Військовий Антон родом з Криму, з Сімферополя. У 2014-му він виїхав із півострова і приєднався до лав захисників. Потім демобілізувався і якийсь час успішно займався підприємницькою діяльністю в Києві та Миколаєві. Але з повномасштабним вторгненням 24 лютого 2022 року не зміг залишатись осторонь війни і мобілізувався у бригаду ТрО, яка брала участь у звільненні Херсона, а також у закріпленні наших позицій на цій території.

Військовий Антон родом з Криму / Фото Slots Сity

Під час свого повернення до лав військових Антон звернув увагу, що на лівому березі Дніпра, куди перемістився ворог, бойові дії змінили свій звичний характер. Українським захисникам треба було робити багато польотів БпЛА, або мати точні координати враження цілей для наших РСЗВ і ствольної артилерії. Ще одне завдання для дронів – точні дані розташування ворога для періодичного форсування Дніпра нашими підрозділами спецпризначення. Антон почав шукати допомогу, аби опанувати управління дронами, і записався на базовий курс навчання до UA Drone School.


Базовий курс навчання в UA Drone School дозволяє швидко освоїти управління дронами / Фото Slots Сity

Після успішного проходження базового курсу він виявився вправним пілотом Mavic'а, і зараз успішно виконує місії в Херсонській області. Антон постійно підтримує зв'язок з рідними у Криму і неодмінно хоче взяти участь у його деокупації, звільнити рідне місто від російських загарбників.

Допомога Школі дронів – напрямок, який Фонд Slots City розпочав з січня. Щомісяця ми передаємо допомогу для того, щоб військові мали можливість пройти навчання безкоштовно у UA Drone School, який є частиною державного проєкту "Армія дронів",
– розповідає Стас Андрєєв, директор Фонду.

Він додає, що, окрім цього, Фонд допомагає військовим, щотижня збирає передачі на фронт і для переселенців, підтримує медиків, які лікують захисників.

Уся ця волонтерська робота в Фонді – сильна мотивація для нашої команди та безумовний шанс докластися кожному в міру своїх сил до нашої спільної великої Перемоги. Разом ми сильніші!
– додає Андрєєв.

Фонд Slots City активно допомагає Школі дронів / Фото Slots City

Загалом волонтери Slots City Foundation за минулий рік зробили понад 100 передач на фронт, серед яких – 19 дронів, 30 автомобілів, у тому числі вантажівки, тепловізори, генератори, а також інше обладнання, спорядження та одяг для бійців. Всього за час роботи допомога друзів Фонду армії та постраждалим від війни перевищила 31,3 мільйона гривень.

*Ім'я воїна змінено з метою його безпеки