Цю інформацію підтвердила речниця Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок. Вона зазначила, що дівчат госпіталізували до лікарні.

Важливо "Випий 40 таблеток і подивися, що буде": чим небезпечний новий челендж у Тік Ток

Деталі інциденту

Відомо, що діти випили по 10 таблеток, після цього їм стало зле. Восьмикласниць госпіталізували до лікарні з підозрою на отруєння "Дротаверином".

На місце події одразу ж прибули правоохоронці та слідчо-оперативна група Уманщини. Поліцейські встановлюють всі обставини інциденту та опитують свідків.

В якому стані дівчата

Наразі діти перебувають під наглядом медиків. Лікарі оцінюють їх стан як стабільний. За останньою інформацією, їхньому життю нічого не загрожує.

Актуально Поліція встановила провізорів, які продали таблетки школяркам у Боярці

Зауважимо, що напередодні аналогічним медпрепаратом отруїлися дві дівчинки у Боярці Київської області. Вони подивились відео у тікток. У ньому був заклик спробувати випити 40 таблеток "Дротаверину" і подивитись, який буде ефект. Невідомо, чи пов'язані ці випадки, але дівчата з Умані заявили, що не брали участь у небезпечному челенджі.

Зауважте Новий смертельний челендж з таблетками у Тік Ток: що відомо про "Дротаверин"

Що відомо челендж у тікток

  • У популярній мережі тікток з'явився челендж із закликом випити 40 таблеток "Дротаверину".
  • Автор відео не вказував кінцевий ефект від такого "експерименту".
  • 16 лютого дві 7-класниці випили по 40 таблеток препарату. Дівчат у непритомному стані знайшли однокласниці, які забили на сполох.
  • В результаті одна дівчина померла, а інша перебуває у лікарні. Наразі її життю нічого не загрожує.