Один з них – інспектор патрульної поліції Івано-Франківська Богдан Настич. Він за першою освітою педагог. Тому уроки з дітьми для нього не просто робота. Та до кожної зустрічі ретельно готується.

До якогось заняття готовишся більше, до якогось – менше. Але кожне заняття – це підготовка. Це діти, прийти не підготовленим – це правопорушення,
– переконує Богдан Настич.

Складні правила поліціянти пояснюють у формі гри: демонструють зображення та самі малюють на шкільній дошці. Така інтерактивна форма уроку, кажуть, їхня особлива методика, яку перейняли від канадських фахівців.

Заняття – це від безпечної дороги до школи для дітей молодшого віку і закінчуючи безпечною поведінкою в інтернеті для учнів старших класів. Для того, щоб діти розуміли, яку вони можуть нести відповідальність за ті чи ніші правопорушення, як себе поводити в школі, протидія насильству, протидія булінгу,
– розповіла куратор проекту "Шкільні офіцери" в Івано-Франківську Таміла Кульпа.

Основній роботі, запевняють полісмени, уроки у школі не шкодять. Адже для таких зустрічей кожної зміни виділяють по дві-три години.

Нині в Івано-Франківську працюють 11 шкільних офіцерів. Загалом же експеримент діє у чотирьох містах України, серед яких, окрім Франківська, Київ, Львів та Одеса.

Читайте також: Дівчата-копи: що приховує реформа поліції