За відповідне рішення проголосували більшість сенаторів. "За" кандидатуру Кавано висловилось 50 сенаторів, проти – 48, інформує BBC.

Дивіться також: Безумный Трамп, или Коротко о том, что сейчас творится в Америке

Американські ЗМІ зауважують, що призначення Кавано є своєрідною перемогою республіканців та президента Дональда Трампа, зокрема, напередодні проміжними виборами у листопаді.

Призначення супроводжувалось масовими акціями протесту. Біля будівлі Капітолію у суботу затримали понад 150 осіб, інформує NBC News.

Кавано протести США
Призначення Кавано супроводжувалось масовими протестами у США//Getty images

В акціях протесту проти призначення Кавано беруть участь навіть голлівудські зірки. Акторка Алісса Мілано зважилась на нечувані зізнання про те, що у 15 років вона стала жертвою зґвалтування.

Нагадаємо, скандал навколо кандидатури Бретта Кавано на пост Верховного судді США розгорівся після того, як видання The Washington Post опублікувало заяву жінки на ім'я Крістін Блейз Форд.

Вона стверджує, що під час навчання в старшій школі в 1980-і роки Кавано на вечірці намагався зняти з неї одяг і закрив їй рот рукою, коли вона спробувала закричати та в момент інциденту він був п’яним.