Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Читайте також: 81-річного актора Білла Косбі посадили за ґрати: несподівані деталі

"За" Кавано проголосували 11 голосами республіканців, натомість проти виступили 10 демократів.

Сенатор-республіканець Джефф Флейк наголосив, що не підтримає кандидатури висуванця Трампа, щоб Федеральне бюро розслідувань США могло здійснити глибше розслідування звинувачень.

Видання зазначає, що до такого розслідування закликали демократи.

Так, щонайменше три жінки звинувачують Кавано в сексуальних зловживаннях. Білий дім заперечує вину Кавано, вважаючи звинувачення спробою демократів зірвати призначення судді, відомого своїми консервативними поглядами.

Як зазначає видання, призначення на посаду судді Верховного суду США – довічне. Якщо Бретта Кавано призначать, то рівновага в суді схилиться в бік консерваторів. Тоді вони матимуть п’ять суддів із дев’яти проти чотирьох суддів ліберального спрямування.

Нагадаємо, 24 вересня у США пройшли масові акції протесту проти кандидата до Верховного суду Бретта Кавано, якого кілька жінок звинуватили в сексуальному насильстві. Відомо, що на цю посаду сам президент США Дональд Трамп просував Кавано.

Напередодні зірка серіалу "Усі жінки – відьми" Алісса Мілано розповіла, що стала жертвою сексуальних домагань у підлітковому віці. Алісса наголосила, що на таку заяву її підштовхнула історія жінки, яка звинуватила в домаганнях кандидата на включення до складу Верховного суду США Бретта Кавано.