Про те, що розлідування проти Вадима Тітушка офіційно завершено, повідомив "Українській правді" заступник департаменту комунікації МВС Ярослав Тракало. За його словами, мова йде про вчинення підозрюваним тяжких злочинів – розбою та викрадення машини.

Дивіться також "Тітушки" – провісники краху: що спільного у режимів Лукашенка і Януковича?

Матеріали справи щодо вчинків чоловіка-мема було скеровано до суду ще у вересні. Якщо суд визнає його винним, Тітушка можуть посадити за ґрати на термін від семи до 12 років.

У чому звинувачують Вадима Тітушка

За даними слідства, підозрюваний скоїв напад на приватний будинок у селі Рожни під Києвом, також Тітушко вчинив ще кілька розбоїв та викрав чужу автівку.

У 2018 році у поліції заявили про оголошення Тітушка у розшук, але він насправді не від кого не переховувався. Як стверджують джерела 24 каналу, увесь час, доки копи розслідували справи, Тітушко жив у власному будинку у Білій Церкві, займався підприємницькою діяльністю та зовсім не намагався тікати від поліції. Ба більше – у 2020 році він власноруч прийшов до суду з обрання запобіжного заходу.

3 вересня 2020 року термін дії домашнього арешту у підозрюваного скінчився. Але правоохоронці досі не змогли добитися призначення нового засідання суду.

Шанований меценат

У серпні цього року Вадима Тітушка призначили віце-президентом Української федерації змішаних єдиноборств у Київській області.

Коли ЗМІ підняли розголос та нагадали про діяльність чоловіка у 2013 році, а також про фігурування у кримінальних справах, його міттєво звільнили.

Як виявилося, відсидівши строк за напад на журналістів, Тітушко працював в охоронній фірмі та тренував дітей рукопашному бою. Згодом, ставши підприємцем, він почав вкладати чималі гроші на розвиток ММА.