"Сьогодні (у середу) ми прийняли рішення про заборону видачі в'їзних віз приблизно 20 особам, що представляють український уряд, а також іншим, які, на нашу думку, несуть відповідальність за накази, що стосуються порушення прав людини і репресій", - повідомив представник відомства.
Проте він не назвав імена тих, проти кого введені обмеження. Він додав, що рішення може бути скасоване, якщо ситуація в Україні нормалізується.
Читайте також: Президент США і прем'єр Канади схвалили перемир'я в Україні
"Якщо ж обстановка не покращиться, можуть наслідувати й інші кроки у тісній координації з партнерами з ЄС", - попередив він.
Офіційний представник держдепартаменту Марі Харф повідомила, що остаточно питання про санкції проти українських представників ще не вирішене.
"Процес застосування санкцій, як відомо, досить складний. Він залежить від того, якого роду санкції будуть накладатися, якщо будуть взагалі. Не хочу забігати вперед", - сказала вона.
Читайте також: Обама наголосив, що українська влада поводиться з активістами не належним чином
"У принципі, частиною процесу (прийняття рішення про санкції) є визначення тих, хто несе відповідальність за застосування насильства. Це те, на чому ми зараз концентруємо увагу. І ми розглядаємо широкий спектр можливих політичних заходів, і ще будемо консультуватися з цього питання. Ми подивимося, що станеться вночі і будемо приймати рішення виходячи їх цього", - пояснила Харф.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що, за словами високопоставленого представника держдепартаменту США, країна вводить візові санкції щодо близько 20 українських чиновників, яких вважають винними в застосуванні сили в Україні.