Суддя пояснила: ухвалила таке рішення, бо обвинувачення не надало доказів, що Мосійчук ознайомився з матеріалами справи. У прокуратурі цю інформацію спростовують.

Долучені довідки про те, що він може брати участь в судових засіданнях. Однак сторона захисту заперечує і вважає, що він не може брати участь в судових засіданнях. Також сторона захисту вважає, що Мосійчук не дає згоду на участь у відеоконференції,
— пояснив прокурор Микола Наливайко.

У свою чергу, адвокати говорять про іншу проблему, пов'язану із справою.

От у нас колізія виникла: справу розглядають два судді. Більше того, вони намагаються у будь-який спосіб провести відеоконференцію. Але вони не підтвердили, що звертались до службової адміністрації з приводу того, що є можливість це провести в інституті Шалімова,
— розповіла захисник Ігоря Мосійчука Оксана Мельник.

Термін запобіжного заходу для Мосійчука — утримання під вартою — сплив ще тиждень тому. За ґрати нардеп потрапив після скандальної заяви Генпрокурора. Той 17 вересня на засіданні Верховної Ради показав відео, на якому Мосійчук начебто вимагає хабар. Обранця затримали просто у будівлі парламенту.

А вже 17 листопада Вищий адміністративний суд визнав незаконною постанову Верховної Ради про зняття з нього недоторканності.