"Оксана тут ні з ким зустрічатися не могла б, бо всі знали, як вона на трасу бігає заробляти. Міліція її добре знала, не раз додому приводили. Вона хотіла добре одягатися, фарбуватися, а на роботу не йшла. Правда, її би ніхто й не взяв. У селищі немає жодного підприємства. А в Миколаєві неповнолітніх брати не хочуть. От вона і вибрала найпростіший спосіб", - сказала 27-річна сусідка Оксани Вікторія.

Бабуся зґвалтованої та спаленої дівчини Ніна Суровицька заявляє, що її онука не могла влаштуватись на роботу, бо у неї не було паспорта.

"Паспорт у неї вкрали. У неї були кавалери з Миколаєва, Кривого Рогу. Вона казала, що той хлопець з Миколаєва вкрав її паспорт. Тому на роботу її ніде не брали. Не знаю, де вона гроші брала, подружки її пригощали", - пояснила Суровицька.

Нагадаємо, Оксана Макар має три судимості за проституцію та розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях. Проблеми із законом мали також її мати, рідний батько та вітчим.

Менеджер фонду Ірина Михайлик заявила,що лікування з
ґвалтованої та підпаленої Оксани Макар фінансує фонд Ріната Ахметова "Відродження України".

Натомість мати Оксани Макар заявила, що на її рахунки в банку надійшло понад 700 тисяч гривень від благодійників.

Лікарі називають стан Оксани Макар вкрай важким.

Однак глава комітету ВР з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва заявила, що шанси на виживання в Оксани Макар значно зросли.