Колишній офіцер поліції, озброєний пістолетом і ножем, увірвався в дитячий садок у Таїланді вдень за місцевим часом та влаштував стрілянину. В дошкільному закладі були діти ясельного віку, які в цей час спали.

До теми У Канаді чоловік відкрив вогонь по безхатьках: є жертви та постраждалі

Діти в цей час спали

Як повідомили місцеві ЗМІ, це відбулося в районі На Кланг, в північно-східній провінції Нонг Буа Лампху.

Серед жертв експоліцейського були як діти, так і дорослі. Так, згідно з даними поліції, кількість загиблих досягла 36 загиблих, з них 24 – діти.

Є щонайменше 34 загиблих, але подробиці все ще надходять,
– повідомляв раніше заступник речника поліції Арчон Крайтонг.

Що відомо про стрілка

Як повідомила кореспондентка CNA, правоохоронці Таїланду ідентифікували чоловіка, який влаштував масову стрілянину у дошкільному закладі. Ним виявився 34-річноий Паню Камраб. Мотиви його вчинку наразі невідомі.

Поліція розшукувала стрілка, а прем'єр-міністр країни попередив усі відомства, щоб затримати злочинця. Проте згодом стало відомо, що той вбив свою дружину та дитину, а потім закінчив життя самогубством. Як повідомляє місцеве телебачення, поліцейські виявили тіла в їхньому будинку, який спочатку визнали порожнім.

Зазначимо, що рівень володіння зброєю в Таїланді високий порівняно з деякими іншими країнами регіону. Проте офіційні дані не включають величезну кількість нелегальної зброї, яка нелегально завозилася протягом багатьох років.

Попередня масова стрілянина у Таїланді

Попередня масова стрілянина у країні відбулася 2 роки назад, у лютому 2020 року. Тоді військовий армії Таїланду відкрив вогонь по перехожих біля торгового центру Terminal 21, що у місті Накхонратчасіма. Відомо, що перед тим військовослужбовець вбив командира та трьох офіцерів своєї частини.

Ба більше, стрілок виклав кілька відео стрілянини у соціальних мережах. В одному з них він заявив, що "вже втомився натискати на курок".

Кількість жертв тоді становила щонайменше 25 людей, а поранених було 63 осіб. А нападника силовики ліквідували лише через 12 годин після початку спецоперації.

Прем’єр Таїланду Прают Чан-оча тоді розповів, що мотивом чоловіка було його обурення невдалою операцією з нерухомості.