Про реакцію інших відомих імен нічого невідомо, однак Ілон Маск старань не оцінив. Він попросив видалити програму, оскільки вона може становити загрозу для життя. А далі почалися справжні торги – ставки лише зростають.
Цікаво Ілон Маск відзвітував перед інвесторами про долю Cybertruck, дешеву Tesla та робота-гуманоїда
Що відбувається
- Суїні не просто створив програмне забезпечення, а й почав публікувати місце розташування літаків у Твіттері.
- Всього існує 15 облікових записів – окремий для кожної цілі відстеження.
- Аккаунти швидко набрали популярності. Зараз у сторінки Маска понад 117 тисяч підписників – вона найпопулярніша серед усіх.
- Коли глава Tesla про це дізнався, він особисто зв'язався зі студентом через особисті повідомлення у твітері та попросив видалити сторінку його літака.
- Підприємець мотивував це тим, що йому "не подобається ідея бути застреленим психом".
- Розробник ПЗ відповів через сім годин.
Так, я можу [видалити сторінку], але це буде коштувати вам Model 3,
– написав Маску Джек Суїні.
Тоді Маск поцікавився, скільки Суїні заробляє на цих сторінках. Виявилось, що сума не перевищує 20 доларів на місяць. Мільярдер у відповідь запропонував 5000 доларів за видалення сторінки. Хлопець не розгубився і жартівливо запропонував додати до цифри ще один нуль, натякаючи на 50 000 доларів. Це, за його словами, "було б великою підтримкою в коледжі" і, можливо, дозволило б отримати власний автомобіль. Маск сказав, що подумає про це.
Закінчилося все тим, що під час останнього звернення студент відмовився від чека і попросив взяти його на стажування. Маск нічого не відповів. Дотепер він не заплатив Суїні ні цента. Сторінка у твітері все ще працює.