Про це повідомляє 4PDA.
Читайте також: Відома дата анонсу нових консолей PlayStation та Xbox
Британське видання The Independent провело власне розслідування, присвячене обігу внутрішньої валюти Fortnite. Журналістам допомагала організація Sixgill, яка займається питаннями кібербезпеки.
За даними авторів матеріалу, найпоширеніша схема виглядає наступним чином: злочинці купують V-Bucks з вкрадених карт, після чого продають віртуальні гроші зі знижкою. Рекламні оголошення як правило розміщують в Instagram або Twitter – китайською, російською, іспанською, арабською та англійською мовами.
Трейлер гри Fortnite – дивіться відео
У матеріалі не розкривається, про які суми йдеться. Представники Sixgill заявили, що число згадок Fortnite в даркнеті зростало пропорційно з доходами Battle Royale.
При цьому співробітники ZeroFOX, які спеціалізується на безпеці в мережі, зазначають, що всього з вересня по жовтень 2018 року було виявлено понад 50 тисяч випадків шахрайства, пов'язаних з бойовиком. За словами експертів, подібні схеми сприяють слабким заходам захисту Epic Games: компанія просто не стежить за злочинною діяльністю користувачів.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно