У центрі візуалізації розміщена темна пляма – це тінь чорної діри. Це зона, що розміщена нижче за останню стійку орбіту, з якої фотони можуть вирватися і полетіти.
Цікаво: Американські військові підтвердили факт перехоплення винищувачем НЛО
Найближче до чорної діри можна побачити тонке яскраве "фотонне кільце". Воно складається з кількох кілець, які поступово стають усе слабшими і тоншими.
"Симуляції та відеоролики, подібні до цього, насправді допомагають нам уявити, що мав на увазі Ейнштейн, коли казав, що гравітація перекручує тканину простору і часу", – пояснив Шнітман.
Анімація чорної діри
Що відомо про це зображення? У квітні цього року відбувся справжній прорив у вивченні чорних дір. Людство вперше в історії спостережень побачило зображення надмасивної чорної діри. Фото транслювали у прямому ефірі.
Це унікальне зображення вдалось зробити за допомогою восьми радіотелескопів, розташованих по всій Землі. Над відтворенням цього зображення вчені працювали два роки.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно