Яров розбив машину наприкінці 2022 року. Імовірно, він купив нову, бо в його телефоні залишився додаток Tesla, який згодом почав надсилати йому сповіщення з машини, яка тепер їздить десь поряд із Кривим Рогом.

Дивіться також Схожий на "папамобіль": майбутній фургон Tesla, ймовірно, показали на новому злитому відео

Що відомо

В інтерв'ю CNBC експерти з безпеки та продавці запчастин розповіли, що підключені до інтернету автомобілі можуть становити загрозу для безпеки їхніх колишніх власників, навіть якщо автомобіль, про який йде мова, розбитий, як у випадку з автомобілем Ярова.

Телеканал каже, що його виконавчий редактор продав розбиту Model X на звалище в Нью-Джерсі, яке співпрацює з сайтом онлайн-аукціону Copart, що спеціалізується на продажу "утилізаційних екземплярів" – коли розбиті автомобілі визначаються страховою компанією як повна втрата. Експерти розповіли, що це не рідкість, коли такі "безнадійні" машини все ж ремонтують і відправляють до інших країн. Судячи з усього, для американської аудиторії це неабияка новина, тоді як для українців це звична справа.

Цікаво, що ні аукціон, ні звалище не підтвердили, що автомобіль був проданий.

"Незвичайна ситуація. У мене була Tesla, я її розбив, вона була вщент розбита. І тепер вона... в Україні? І хтось там слухає Дрейка на моєму акаунті на Spotify, який я ще не закрив", – написав Джей Яров.

Яров розповів, що після того, як він розбив свій автомобіль, Tesla надіслала йому електронною поштою рекомендацію відключити свій обліковий запис від автомобіля. Але судячи з усього, він цього так і не зробив. Він також не відключив і свій Spotify. Дані останнього свідчать, що новий власник машини слухав Дрейка через чужий обліковий запис.