Суть претензій до Возняка
Як стверджує професор Хартфордского університету штату Коннектикут Ральф Райлі, на зустрічі у 2011 році вони домовилися про створення навчального закладу під брендом, що містить фрагмент прізвища Возняка як "драйвера" для залучення майбутніх клієнтів, зафіксувавши свою домовленість знімком на камеру і підписанням договору.
Цікаво Смартгодинник Huawei Band 6 уже в Україні: два тижні автономної роботи й 96 режимів тренувань
З 2017 року у Арізоні вже працює навчальний заклад Woz U за участю Возняка і компанії Coder Camps. У закладі навчають програмуванню і захисту інформації. Стверджується, що у відповідь на листи Райлі з вимогою виділити йому частину бізнесу за його ідею Возняк відповів мовчанням.
На цій підставі Райлі стверджує, що Возняк вкрав його інтелектуальну власність – ідею використовувати фрагмент Woz з прізвища Возняка для просування бізнес-проєкту.
Судова тяганина
Судові слухання, на які був викликаний Возняк, відбудуться у червні.
- Його юристи заперечують факт порушення прав на інтелектуальну власність. Райлі, у свою чергу, представив суду якийсь документ з підписом Возняка і фотографію їх рукостискання.
- За словами самого Возняка, він не пам'ятає факту підписання подібної угоди, хоча і не заперечує категорично справжність свого підпису.
Юристи винахідника також наголошують, що люди подібного масштабу роблять сотні, якщо не тисячі знімків з рукостисканнями, що зовсім не означає угоди про співпрацю.