Про це повідомляє Science Alert.
Як стверджують вчені, ці космічні частинки пережили щонайменше 4,6 мільярда років є старішими ніж Сонячна система. Як показали нові дослідження, ці частки подорожували по неймовірних відстанях.
Читайте також: Гучне відкриття NASA: з’явились нові докази, що свідчать про існування життя на Марсі
Ці дрібні частинки міжзоряного пилу, стверджують вчені, можуть розповісти про те, як формуються планети та зірки. Їхній аналіз показав, що порох містить структури GEMS – це вкраплення металів і сульфідів, в якому майже повністю відсутній вуглець.
"Наші спостереження показують, що ці екзотичні зерна є досонячним міжзоряним порохом, який утворює будівельні блоки планет і зірок. У нас на кінчиках пальців виявилися початкові матеріали формування планет. Це захоплює і дає змогу глибше зрозуміти процеси змін в космосі", – пояснив провідний дослідник Хоуп Ішиі з Гавайського університету в Маноа.
Ці космічні частинки пережили щонайменше 4,6 мільярда років
Вченим вдалось з’ясувати, що зерна GEMS спочатку з'явилися в середовищі, яке було холодним і багатим радіацією. При цьому зв'язок відбувається під дією низьких температур, тому ці частинки міжпланетного пилу збереглися з часів ще до утворення планетних тіл в Сонячній системі.
Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно