"Прийняття цього закону є певним продовженням тих риторик, які останнім часом з’явилися, що українці нібито зовсім не учасники Перемоги в 1945 році, і що це інша країна перемагала, і це могло би бути зроблено і без українців. І коли прибирають з цього свята наш національний прапор — це ще раз підкреслює ту тезу, що Україна — ні при чому до цієї Великої Перемоги", — сказала Юлія Тимошенко на прес-конференції у Сумах.

Тимошенко підкреслила, що категорично не підтримує закон про обов’язкове вивішування 9 травня червоного прапора як копії прапора Перемоги. Водночас вона визнає, що під час війни 1941—1945 років цей прапор був символом об’єднання всієї нації у боротьбі з ворогом.

"Сьогодні це технологія роз’єднання, технологія розбрату, технологія відволікання уваги людей від тих проблем, які сьогодні штучно створені в їх житті — соціальних, проблем з роботою, з веденням бізнесу, з навчанням, з лікуванням", — зазначила лідер партії "Батьківщина".

"Це дії, які не виховують патріотизм у молодого покоління, і дії, які ображають ветеранів, учасників бойових дій, дітей війни, ображають нашу національну гідність", — переконана Тимошенко.