Видання Business Insider з'ясувало, які схожі звички об'єднують багатих людей.
Багаті люди завжди пам'ятають про свою мету
Успішні люди намагаються ніколи не забувати про своє надзавдання і роблять щоденні зусилля для його досягнення. Вони можуть спланувати свої дії на кілька років вперед і підпорядкувати життя цьому плану. 62% багатіїв стверджують, що вони ніколи не забувають про свої цілі.
Вони завжди знають, що робити сьогодні
81% забезпечених людей використовують різні сервіси планування, списки завдань, паперові органайзери та інші інструменти організації власного часу. Вони записують свої щоденні цілі і сфокусовані на їх досягненні. Серед бідних тільки 19% розуміють важливість планування свого часу.
Багатії не дивляться телевізор
67% учасників з групи з великим достатком дивляться телевізор менше години в день. Серед бідних цим можуть похвалитися лише 23%.
Цікавий факт розкрився при деталізації переглядаються програм. Серед багатих реаліті-шоу дивляться 6% проти 78% бідних.
Вони читають, але не для розваги
86% багатих стверджують, що вони люблять читати, і 26% бідних повністю з ним згодні. Питання тільки в тому, що саме читають представники кожної групи. 88% забезпечених людей читають літературу для самовдосконалення хоча б по 30 хвилин в день. Серед бідних таких знайшлося лише 2%.
Вони повністю віддаються роботі
Незважаючи на те, що члени першої групи вже багато чого досягли, вони намагаються повністю викладатися на своєму робочому місці. 81% з них зізналися, що вони роблять набагато більше, ніж від них вимагають за правилами. І при цьому лише 6% незадоволені своєю роботою.
Вони не дуже сподіваються на удачу
Тільки 6% багатіїв довіряють свою долю кулькам або щасливим цифрам, в той час, як серед з малозабезпеченої групи іноді грають в різні лотереї та розіграші аж 77% людей.
Багаті стежать за своїм здоров'ям
У багатьох розвинених країнах спортивна струнка фігура вже вважається одним з ознак заможності, в той час як люди із зайвою вагою зустрічаються найчастіше серед найбідніших верств населення.
57% опитаних багатіїв підраховують калорії у своїх тарілках, а от серед бідних учасників дослідження подібними речами стурбовані лише 5%.