Biomuseo в Панамі (2014)

Як пише Buro247, перша робота лауреата Прітцкерівської премії Френка Гері на території Латинської Америки. Створена як символ об'єднання двох континентів – Північної і Південної Америки.

Художній музей Сифан (2013)

У китайському місті Нанкін. За словами архітектора Стівена Холла, в роботі він надихався художниками, які відкидали лінійну перспективу (використовувану західними живописцями), і створювали "відчуття таємниці простору".

Читайте також: Міста, в існування яких важко повірити

Данська національний морський музей (2013)

У Хельсінгері був побудований всередині корабельного дока. Лавочки навпроти музею (на фото праворуч) викладають його назву на азбуці Морзе.

Музей Ага Хана в Торонто (2014)

Був створений з ініціативи імама ісмаїлітів Ага Хана для популяризації ісламської культури. Будівля спроектували лауреат Прітцкерівської премії японець Фуміхіко Маки і лауреат RIBA індієць Чарльз Коррера.

Музей Чанга Укчіна (2014)

У Південній Кореї присвячений художникові-модерністові. Побудований у формі вузла, він прагне створити "простір, який відображатиме характер картин" Укчіна.

Морський музей Порсгрунн в Норвегії (2013)

Зроблений у формі зигзага. Металева черепиця виглядає як луска, яка відображає річку і гірський пейзаж.

MuCEM в Марселі (2013)

Перший музей, присвячений культурі Середземномор'я. Від його будівлі відходить доріжка з повітря, яка з'єднує музей з Фортом Сент-Джон, побудованим в 17 столітті королем Франції Людовіком XIV.

Читайте також: 9 незвичних кордонів між країнами