Та спершу майбутнім господарям радять освоїти деякі ази - з кроликами слід бути уважними та обережними, вони дуже тендітні та чутливі тварини, не люблять гучних звуків та яскравого світла, навіть брати їх на руки треба уміючи.
”З боку це видається жорстоким, але в природі всі мами тварини беруть своїх дітей за шкірку. Брати за вушка не можна, це дуже велике напруження на м’язи та діафрагму. Якщо так потримати кролика кілька хвилин, то він може навіть померти”, - каже керуючий фермою кроликів Вадим Сапов.
В приватній садибі Білогірського району Криму велика кроляча родина налічувала 30 представників, тоді в кожного з них були імена, а господарі відрізняли тваринок за характером та зовнішністю. За два роки родина розплодилася до півтисячі, відтоді замість імен кролики мають лише номери. Основні породи, що розводять на фермі, промислові, завезені з Європи. Ці види відчувають себе у комфорті лише на спеціальних фермах, вдома їх заводити не бажано.
“Ці тварини нічні, вони вдень сплять, а в ночі бігають. В них є звичка ногами задніми стукати по підлозі, коли в них настрій гарний або їм хочеться їсти. Коли люди розказують, що 5-кілограмовий кролик бігає по хаті та стукає лапами, спати неможливо, тому краще заводити маленьких, декоративних кроликів”, - каже керуючий фермою кроликів Вадим Сапов.
У раціоні вухастиків - овочі та свіжа трава щодня. Оскільки 2011 - рік кроля, господарі ферми вирішили впродовж усього року їх не рухати, мовляв на символ рука не підніметься, так радять поступити й іншим власникам кроликів.