Тут є системи клімат-контролю і супутникової навігації, мультимедійні системи, розкішні спальні - словом , усе, що потрібно для комфорту в морі. Вартість таких палаців на воді обмежується лише фантазією замовника.

Бізнесменів виставка зацікавила, адже ринок яхт в Китаї лише розвивається, відтак перспектив чимало. За підрахунками, у Китаї 875 тисяч мільйонерів, і половина з них хоче придбати засіб пересування на воді.

"Ринок яхт в Китаї дуже великий, і відносно новий, відтак попит на яхти постійно зростає. Ми вже попередньо замовили 5 яхт у компанії “Сансікер”, які невдовзі доставлять до Китаю. На цей рік планується вже 10 замовлень", - каже директор Rental Service Company Квіні Ху.

Особливу увагу відвідувачів привернула яхта зроблена з алюмінію. За словами її дизайнера, як у всьому іншому - в яхті - головне ексклюзив.

"В Китаї - безліч багатіїв. Якби я був таким заможним, то однозначно б полював за ексклюзивом. Немає особливого змісту купляти бренд, оскільки це вже у когось є", - каже дизайнер Кес Магер.

Інша проблема для відпочинку на яхті у Піднебесній - це відсутність належної інфраструктури. Відтак, китайці негайно взялися за її вирішення. У місті Тяньцзинь будують яхтовий порт вартістю 1,5 мільярда доларів, який буде найбільшим у країні. А тропічний острів Хайнань вже давно називають китайською Рив’єрою.