В інтерв'ю "Українській правді" він розповів, що не може сказати, чи ці відносини є напруженими.

До слова: Осінь олігарха: Коломойський втратив перевагу у війні за "Приватбанк"

"Так, у нас є різні погляди на різні події, які відбуваються в парламенті, наприклад. Деколи наші погляди співпадають", – пояснив Богдан.

Але в будь-якому випадку, не Коломойський визначає політику України, а Володимир Зеленський,
– наголосив глава Офісу Президента.

Він також зазначив, що абстрагувалися від питаннь щодо "Приватбанку".

"Я, так, відмежувався від інформаційних потоків і не дотичний до прийняття будь-яких рішень по "Привату", – додав політик.

Що відомо про справу "Приватбанку"?

  • Уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію НБУ і колишніх акціонерів "Приватбанку" (найбільші – Коломойський і Боголюбов), вирішив націоналізувати найбільший на українському ринку банк.
  • Для того, щоб врятувати його, держава здійснила докапіталізацію на понад 155 мільярдів гривень Ексвласники банку вважають націоналізацію незаконною.
  • Окружний адмінсуд Києва 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського скасував рішення про націоналізацію "Приватбанку", у відповідь на що Кабмін, Нацбанк і "Приватбанк" одразу в травні оскаржили це рішення.
  • У жовтні господарський суд Києва призупинив розгляд позову колишніх акціонерів "Приватбанку" Ігоря Коломойського і Triantal Investments Ltd. у справі про націоналізацію.
  • Судові суперечки між ексвласниками "Приватбанку" та державою тривають як в Україні, так і в закордонних юрисдикціях.
  • Так, "Приватбанк" здобув перемогу в Апеляційному суді Англії та Уельсу у справі проти Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.
  • Судді вирішили, що "Приватбанк" має достатньо передумов для судового розгляду справи та отримання відшкодування в сумі близько 3 мільярдів доларів. А судовий указ про всесвітній арешт активів залишається чинним до рішення по суті.