Про це йдеться на його офіційному сайті.

"Сьогодні, під час чергового нахабного акту державного тероризму з боку Росії посеред білого дня на вулицях Києва було вбито колишнього російського депутата Дениса Вороненкова. Це жахливий злочин є продовженням кампанії жорстокості в стилі КДБ, що покликана залякати будь-кого, хто наважиться протистояти тиранії Володимира Путіна" , – наголосив сенатор.

Крім того, він підкреслив, що Вороненков виступав проти путінського терору, незаконного вторгнення Кремля в Україну та анексії Криму.

Колишній російський парламентар також допомагав українським прокурорам у справі проти колишнього українського президента та маріонетки Путіна – Віктора Януковича. На жаль, Вороненков приєднався до Сергія Магнітському та Бориса Нємцова, які заплатили своїм життям за правду, хоча у путінській Росії це не вважається великим злочином,
– зауважив політик.

Маккейн додав, що наразі всі його думки з дружиною Вороненкова – Марією Максаковою, а також з їхніми дітьми.

"Я молюся, щоб вони знайшли розраду та пишалися його мужнім прикладом", – резюмував голова комітету сенату США зі збройних сил.

Читайте також: Вороненков передбачив свою смерть

Нагадаємо, уранці 23 березня біля готелю "Прем'єр Палац" у Києві сталася стрілянина. Згодом з'ясувалося, що вбили колишнього депутата Державної Думи Росії Дениса Вороненкова.

Зауважимо, що його охоронець, який виявився працівником однієї з українських спецслужб, зумів поранити вбивцю, однак і сам зазнав серйозного поранення. У результаті обох госпіталізували. Опісля стало відомо, що кілер все ж помер у лікарні.

За словами генпрокурора Юрія Луценка, слідство наразі розглядає дві версії – вбивство свідка у справі Януковича та вбивство внаслідок справи щодо контрабанди з боку ФСБ під прикриттям президента Росії Володимира Путіна.