Внаслідок стрілянини 11 липня на Закарпатті були поранені троє співробітників спецпідрозділу "Беркут", пише видання "ГОРДОН".

За офіційними даними МВС та Закарпатської облдержадміністрації, зі сторони правоохоронців поранення отримали семеро осіб. Серед них – командир і двоє бійців спецпідрозділу УМВС в Закарпатській області.

Через тиждень після стрілянини міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручив усім сімом у лікарні відомчі нагороди, а одному з поранених — іменну табельну зброю. Щоправда, у прес-службі МВС не уточнювали, бійці і командир якого саме спецпідрозділу удостоїлися такого заохочення.

В ухвалі Апеляційного суду Закарпатської області щодо оскарження запобіжного заходу для одного з поранених членів "Правого сектора" з’являється назва спецпідрозділу "Беркут".

Проте зазначимо, що місцеві спецпідрозділи міліції громадської безпеки "Беркут" були розформовані разом з іншими регіональними підрозділами відомчим наказом №144 від 25 лютого 2014 року.

Нагадаємо, раніше голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що учасникам стрілянини у Мукачевому загрожує довічне ув'язнення.