"Загальний обсяг ринку становить приблизно 2 мільярди гривень на рік. Якщо говорити про тенденції росту, то в минулому році був великий ріст у всіх операторів. Якщо порівняти перший квартал цього року з першим кварталом минулого року, то було 55% зростання", — сказав Євгеній Власенко.
Після кризи українці, за його словами, почали активніше грати у лотереї. За даними "МСЛ", з 2009 по 2012 роки обсяг прийнятих платежів збільшився на 250%.
"Я думаю, це зростання буде продовжуватись, на це є кілька об’єктивних причин. По-перше, ставлення. Що таке лотереї в житті суспільства? Це частина дозвілля. Ви подивитися кіно, можна взяти пляшку пива, а можна взяти лотерейний квиток. Згадуються, 70–80 роки — доходи-то у людей не дуже великі були, а якісь лотерейні квитки на робочому столі у людей лежали", — пояснює директор "МСЛ".
Друга об'єктивна причина зростання, на думку Власенка, це достатній розвиток мережі реалізації. Так, зараз працює 5,5 тисячі точок продажу тільки однієї з трьох компаній, які займаються державними лотереями.
Незважаючи на зростання, Власенко вважає, що розвиток цієї індустрії знаходиться ще на початковому рівні. Для порівняння — у Франції працює понад 35 тисяч лотерейних кіосків, тоді як в Україні — поки 5500.