Відтепер завданнями партії є

1)Сприяння подоланню корупції шляхом: приведення у відповідність соціальних обов’язків держави до її можливостей, усунення надмірного тиску на бізнес; забезпечення прозорості діяльності органів державної влади; обов’язкового декларування видатків державними службовцями та членами їх сімей.

2)Максимальне сприяння розвитку українського виробництва: шляхом пріоритетної закупівлі держпідприємствами та установами продукції українських товаровиробників; створення можливостей довгострокового кредитування; просування української продукції, у першу чергу готової, - на світові ринки; обмеження ввезення товарів, які виробляються в Україні.

3)Сприяння створенню умов для розвитку малого і середнього підприємництва завдяки постійно діючій системі пільг для тих, хто розпочинає підприємницьку діяльність, ліквідації більшості дозволів і запровадження системи реєстрації через єдине електронне вікно. Сприяння формуванню соціально-відповідального і національного бізнесу.

4)Вимог скорочення надмірних витрат державних органів та органів місцевого самоврядування через проведення адміністративно-територіальної реформи, усунення управлінських структур, які дублюють одна одну.

5)Сприяння реформуванню енергетичної галузі та максимальне сприяння енергозбереженню.

6)Сприяння формуванню державної політики в аграрній сфері, спрямованої на розвиток сучасних фермерських господарств європейського типу та пріоритетного розвитку сільських територій.

7)Сприяння забезпеченню реального соціального захисту шляхом: надання адресної грошової допомоги тим, хто її дійсно потребує, проведення пенсійної реформи; формування єдиного фонду обов’язкового соціального страхування.

8)Забезпечення демократичного розвитку шляхом: формування громадянського суспільства як партнера національної держави; посилення контролю за владою з боку громади.

9)Сприяння справедливому розподілу активів і пасивів колишнього СРСР, а також переходу на ринкові умови базування ЧФ РФ у Севастополі та транзиту газу територією України.

10)Захист національних культурних інтересів та основ духовності українців через: гарантування розвитку української мови, літератури, мистецтва; забезпечення рівного доступу до якісної освіти; сприяння розвитку інституту сім’ї; утвердженню принципів християнської моралі, розвитку фізичної культури та спорту.

11)Забезпечення захисту ідеологічних основ української державності через: визнання вояків УПА борцями за незалежність України; сприяння загальносвітовому засудженню злочинної комуністичної ідеології на рівні з нацизмом, формуванню української нації як сукупності всіх етносів, об’єднаних інститутами української держави, які мають духовну потребу жити разом, і в основу спільного проживання покладають культурні, історичні та моральні цінності українського народу.