У вівторок, 24 вересня, очікується оприлюднення низки показників з Німеччини, найважливіший з яких - індикатор умов ділового середовища. У центрі уваги перебуватиме також Канада, де планується вихід звітів щодо обсягів роздрібної торгівлі. Тиск на американський долар чинитиме вересневе значення індексу споживчої впевненості, а також блок статистики з ринку нерухомості

«В середу, 25 вересня, новозеландський долар буде досить волатильним під впливом звіту зовнішньоторговельного балансу країни. Найцікавіші звіти у цей день вийдуть у США. Зокрема, дані щодо продажу первинного житла і обсягів замовлень на товари довгострокового користування», - розповіла аналітик компанії TeleTrade Аліна Марчук.

Четвер, 26 вересня, буде досить активним для всіх валют. На європейську валюту матиме вплив блок статистики з регіону. Зокрема, індекси цін на житло.

При цьому за словами Марчук, основним драйвером для новозеландського доллара стане індикатор упевненості в діловому середовищі. В Англії вийде сальдо платіжного балансу, яке визначить напрямок фунта. На долар вплинуть показники американського ВВП, а також індекси споживчих витрат.

У кінці тижня активізуються азіатські майданчики. Зокрема, у п'ятницю, 27 вересня, Японія порадує індексами споживчих цін, у Німеччині вийде звіт за обсягами роздрібнОї торгівлі. У Франції - дані за споживчими видатками та індекси цін. Швейцарія опублікує показники провідних економічних індикаторів. Наприкінці дня буде оприлюднена статистика зі США, яка дозволить повною мірою оцінити зміни у рівні доходів та обсяги видатків американців.