Це можуть бути як зелені паростки, так і квіти. Фітостіни допоможуть не тільки освіжити приміщення, а й зонувати його.
Обирати рослинність треба обережно. Людям, схильним до алергії, краще надавати перевагу такій, що не цвіте та не має запаху. В догляді фітостіни не надто вибагливі. Вони живляться завдяки гідропонній системі, тому необхідно лише стежити за наявністю в ній води та раз на місяць удобрювати. Самостійно або ж за допомогою фахівців. В інший час система "живе власним життям" і не потребує багато уваги.
Важливим для фітостіни є світло, тому для кращого цвітіння фахівці радять встановлювати спеціальне освітлення. При правильному догляді такий живий куточок може "тішити око" власника 7-10 років. Обійдеться подібне задоволення в середньому 12,5 тисяч гривень за метр квадратний. Все залежить від вибору рослин, обсягу та складності монтування самої стіни.
Трохи дешевше — 8500 гривень за метр коштуватиме стіна з моху. Вона, взагалі, не потребує догляду, до того ж, не викликає алергій.
Читайте також: Які будинки зводять українці сьогодні: цікавинки архітектури
Завдяки моху, природного відтінку можна додати не тільки стінам, а й іншим елементам інтер'єру. Такою рослиною можна прикрасити люстри, годинники та все, на що вистачить фантазії.