Він переконаний, що ситуацію врятує нове туристичне законодавство. За приклад українські чиновники взяли закон про туризм Туреччини.
"Законопроект про туризм в Україні - був дуже хороший закон 82 року, який був прийнятий Турецькою Республікою в 82 році, який привів абсолютно порожнє побережжя Анталії до сьогоднішнього стану. Ми узяли його за основу і над ним працюємо", - каже віце-прем’єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков.
Іноземців в Україні лякають дороги, нестача дешевих готелів і транспорт. А ще відсутність вказівників латиною та гідів, які розмовляють іноземною. Так кажуть туроператори. Загалом, вони скаржаться, що створити універсальний туристичний продукт важко. Гостям з різних країн слід пропонувати і різні послуги. А допомогти популяризувати Україну за кордоном можуть представники четвертої гілки влади.
"Необхідно запрошувати журналістів, журналістів тих країн, яких ми хочемо, щоб люди з цієї країни приїхали в Україну. Запрошувати журналістів, щоб вони своїми очами побачили і в своїй інтерпретації розповіли своїм мешканцям про те, що власне цікавить, який інтерес в Україні", - каже представник туроператора в Україні Наталія Соболева.
Чиновники в свою чергу кажуть - треба розміщувати стенди з презентацією українського туризму в інших державах. Але для цього треба знати, що пропонувати, - кажуть фахівці. Зараз же на порядку денному в Міністерстві інфраструктури та туризму нагальні проблеми - це оновлення автопарку, запуск швидкісних потягів, ремонт доріг та будівництво готелів.