Як пише 24 Канал з посиланням на House Digest, попри зручність є один предмет, від якого слід триматися якомога далі, накриваючи рослини, і це мішки для сміття. Чим натомість захистити рослини, розповідаємо далі.
До теми Потрібно виконати якнайшвидше: 13 важливих робіт у саду восени
Як захистити рослини від морозу
Мішки для сміття не є найкращим захистом від морозу, перш за все через матеріал, з якого вони виготовлені. Більшість цих пакетів зроблені з поліетилену низької щільності, що тільки збільшує ризик пошкодження холодом, оскільки цей матеріал відводить тепло від рослини.
Пластик також не забезпечує повітропроникності, необхідної рослинам у холодну погоду. Це означає, що пакети легко накопичують вологу, яка може нашкодити рослинам під час морозних днів.
Відтак, замість мішків для сміття краще матеріал, який забезпечує хорошу ізоляцію та дає доступ повітря, наприклад тканину. Перед заморозками рослини можна накрити різними тканинними укриттями.
Як захистити рослини від морозу: дивіться відео
Професійні ландшафтні дизайнери рекомендують матеріали, спеціально призначені для захисту від морозу, такі як морозостійка тканина або покриття для грядок. Водночас також можна використовувати старі ковдри, рушники та простирадла, якщо у вас під рукою немає нічого іншого.
Крім того, мішковину добре використовувати як простий і доступний спосіб захистити молоді дерева від пошкодження морозом, оскільки вона є довговічною та дозволяє рослинам дихати.
В ідеалі найкраще, щоб укриття взагалі не торкалися рослин. Ви можете досягти цього, використовуючи комбінацію колів, стовпів та інших предметів, які є у вас під рукою.
Переконайтеся, що будь-який тип тканини, який ви виберете для покриття рослин, надійно закріплений. Вам не потрібно, щоб холодний вітер зірвав укриття. Крім того, не забувайте знімати захист від морозу вдень, коли температура повітря підвищується.