Напередодні поліцейські виявили 87 детонаторів у передмісті столиці Коломбо. 72 – на сміттєвому звалищі і 15 – на зупинці громадського транспорту. Журналісти американського телеканалу CNN з'ясували, що спецслужби США та Індії повідомляли владу Шрі-Ланки про підготовку терактів.

Читайте також: Під час терактів на Шрі-Ланці загинули троє дітей відомого мільярдера з Данії

Серед 310 загиблих 35 – іноземці. Приблизно 500 людей – потерпілі. У понеділок, 22 квітня, на Шрі-Ланці почали прощатися з жертвами терактів.

Наразі жодна із терористичних організацій не взяла на себе відповідальність за ці теракти. Водночас керівник поліції Шрі-Ланки інформував керівництво 10 днів тому про те, що терористи-смертники планують атаки на "визначні церкви". Таку інформацію він отримав від іноземних розвідок.

Читайте також: Індія і США спробували попередити Шрі-Ланку про теракти

За словами поліції, вибухи були організовані терористами-самогубцями. Правоохоронці затримали 24 особи, підозрюваних у причетності до вибухів. Подробиць про особи затриманих і про їх належність до якихось угруповань поки немає.

шрі-ланка теракт
Кількість жертв зросла до 310

шрі-ланка теракт
На Шрі-Ланці вшанували загиблих трьома хвилинами мовчання

шрі-ланка теракт
Серед загиблих 35 іноземців, 500 людей потерпілих

шрі-ланка теракт
Індія і США спробували попередити Шрі-Ланку про теракти

Великодня месса підходила до кінця і я вийшов на вулицю, а через 5 хвилин вибухнула бомба. Звук був дуже потужний. Я забіг у церкву і побачив мою доньку і дружину на підлозі. Так я втратив їх обох,
– розповів родич жертви теракту Судеш Колонне.

Відео: Судеш Колонне про трагедію

Відео про наслідки теракту на Шрі-Ланці: