Про це повідомили його близькі, пише місцеве видання "Фонтантка".

За їхніми словами, востаннє 3 квітня Максим виходив на зв'язок зі станції метро "Сінна площа" та був у мережі до 14:29.

Зазначається, що підозрюваний прямував з навчання на факультеті інформатики та прикладної математики Санкт-Петербурзького державного економічного університету в бік будинку на станції "Фрунзенська" та мав з собою паспорт громадянина Казахстану, а також студентський квиток.

"Він їхав звичним маршрутом, у Петербурзі постійно проживає кілька років, справно продовжував дозвільні документи, був завжди на вигляді, повністю соціалізований, його ніколи не було помічено в чомусь навіть близькому до радикальних течій", – наголосив його близький.

Відповідно до травм на тілі Аришева та часу перебування у мережі, слідчі зробили висновок, що він перебував у епіцентрі вибуху, і це дало підстави слідству припустити про його причетність до теракту.

Щоправда родичі Максима з цим не погоджуються.

Додамо, що з тілами загиблих експерти-криміналісти працювали в метро до 1 години ночі, однак родичі загиблих, як і раніше, не можуть отримати інформацію телефонами екстрених служб про місцезнаходження тіл.

Читайте також: На місце теракту у Санкт-Петербурзі приїхав Путін: відео та фото

Нагадаємо, удень 3 квітня між станціями метро "Сінна площа" та "Технологічний інститут", що в самому центрі Санкт-Петербурга, пролунав вибух.

За останніми даними, 11 людей загинули та 45 зазнали поранень.

У здійсненні злочину підозрюють двох людей, один з яких міг бути смертником. Крім того, російські ЗМІ оприлюднили фото як першого, так і другого.