Видання JS з'ясувало, де навчаються діти перших політиків країни.
Діти президента України Петра Порошенка
Двійнята Женя і Саша, а також молодший син Михайло є учнями столичного ліцею № 77, а також навчаються у міжнародній школі-пансіонаті «Конкорд-коледж» в місті Шрусбері. Школа славиться підготовкою іноземних студентів до вступу в британські вузи.
Старший син Президента Олексій, до того як стати народним депутатом, навчався в лондонській школі економіки і політичних наук, а також в міжнародній бізнес-школі Франції.
Донька глави Адміністрації Президента Бориса Ложкіна
Настя Ложкіна навчалася в одній з приватних шкіл Британії, після чого прийняла рішення вступити в UCL (один з кращих вузів Великобританії), здавши за три тижні 11 іспитів. За словами її батька, Анастасія, як і всі студенти, жила в гуртожитку в маленькій кімнатці зі зручностями на поверсі, багато вчилася і стала дуже самостійною.
Донька нардепа і доктора медичних наук Ольги Богомолець
З чотирьох дітей заслуженого лікаря країни лише Катерина Богомолець-Шереметьєва має закордонний диплом. Дівчина була студенткою Університету Земельвейса, одного з найстаріших медичних вузів Угорщини.
Син екс-глави АП і народного депутата Ігоря Гриніва
Роман Гринів отримав ступінь магістра на факультеті мистецтва і науки. Єдиний український студент Університету Вірджинії в місті Шарлоттсвілль (США), за словами батька, сам вибрав цей вуз.
Рома сам вибрав Америку і один з кращих університетів цієї країни. Але я його не підтримував. Тому що з самого початку розумів, що якщо син поїде за кордон, то він багато втратить в Україні,
— сказав Гринів-старший.
Діти мера Києва Віталія Кличка
Єгор-Даніель, Максим і Єлизавета-Вікторія навчаються у Міжнародній школі Гамбурга.
У столичного голови є приватний будинок в Німеччині, де і живуть більшу частину часу двоє синів, донька і дружина Наталя.
Донька міністра освіти і науки України Сергія Квіта
Анна три роки провела в німецькому університеті Касселя, в якому отримала ступінь магістра "Глобальної політичної економіки".
Вона навчалася за програмою обміну студентів DAAD, завдяки якій учні отримують 850 євро стипендії.
Читайте також: Вакарчук про владу, корупцію й освіту в Україні