Про це після зустрічі журналістам повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Ми не дійшли згоди. Російська сторона представила свої варіанти виборчого законодавства. Але я сказав пану Лаврову, що ми здатні самі написати українське законодавство, і ніякі поради нам не потрібні. Таким чином, у цьому питанні у нас немає ніякого прогресу, і ми працюватимемо над цим питанням надалі,
— сказав він.

"Ми досягнули прогресу у сфері безпеки, але політичний процес залишається напруженим, сьогодні прориву немає. Але я радію, що Київ та Москва були готовими до тісної співпраці задля збереження режиму припинення вогню", — сказав міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Клімкін також наголосив, що на зустрічі озвучив всі "недискусійні" для України аспекти. "Є питання, які відповідають як українському законодавству, так і критеріям ОБСЄ, які, в принципі, не повинні обговорюватися. Такі, як наприклад, доступ ЗМІ до передвиборчої і виборчої кампаній. Або, наприклад, участь українських політичних партій, оскільки у цьому є сенс політичного процесу", — зазначив Клімкін.

Він також розповів, що для офіційного Києва принциповим є питання адміністрування місцевих виборів на Донбасі, зокрема питання ролі Центральної виборчої комісії та внутрішньо переміщених осіб. "Ми не можемо обговорювати, дискутувати або, в принципі, вести будь-які переговори щодо конституційних прав людей", — додав він.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Німеччини анонсував чергову зустріч "нормандської четвірки", зазначивши, що у нього є низка конкретних пропозицій щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.