Дипломати та експерти запросили в гості міністрів, аби вказати на досягнення та прорахунки уряду Гройсмана. Європейські експерти одразу вказали на низку недоопрацювань уряду.

Європейський союз вітає реформаторський поступ уряду Гройсмана. Але є чимало нюансів: багато невирішених питань з тимчасово переміщеними особами, з приватизацією, яка була анонсована. В Україні потрібно покращувати умови праці і виростити нове покоління управлінців,
— заявив керівник програм співробітництва Місії ЄС в Україні Беренд де Гроот.

На останній закид гостро відреагував міністр Саєнко. Він обурюється, що зараз на держслужбі ніхто не хоче працювати через високі вимоги до кандидатів та низьку заробітну плану.

Читайте також: Перші кроки уряду: що вдалося, а що ні Кабміну Гройсмана

Та не лише держслужбовці обділені зарплатнею. Експерти вказують на те, що всі реформи нівелює тотальна бідність населення.

Запровадження речей, ефект яких буде за 3-4 роки, – це здатні помітити експерти, але не здатне помітити населення,
— коментує Директор центру демократії Тарас Шевченко.

В Кабміні вкотре пообіцяли підвищити мінімальну зарплату до кінця року – на 150 гривень.

Читайте також: Гройсман vs Яценюк: знайдіть 10 відмінностей

Експертна спільнота особливо схвалює запровадження системи закупівель PROZОRRO, адміністративну реформу й покращення обороноздатності країни. Та загалом діяльність уряду Гройсмана оцінили на 4 з 10 можлвих балів.

Автор сюжету – Вікторія Лісецька.

Нагадаємо, 10 квітня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про свою відставку. Верховна Рада дала згоду на відставку Кабінету міністрів на чолі з Яценюком.

14 квітня депутати проголосували "за" Володимира Гройсмана на пост глави Кабміну. За таке рішення проголосували 257 народних обранців.