Демонстрації профспілок та лівих організацій переростають у сутички із правоохоронцями. Вимоги учасників мітингів з роками також незмінні - збереження робочих місць, справедливі зарплати для трудящих та зниження податків для населення.

Сутичками 1 травня відзначили, уже традиційно, у Німеччині. Цьогоріч німецька влада вжила посилених заходів безпеки, аби уникнути погромів. Під час заворушень правоохоронці затримали більше десяти агресивно налаштованих активістів. Десятки людей постраждали. Ситуація під час першотравневих демонстрацій завжди вибухонебезпечна, оскільки свої акції проводять і прав, і ліві організації.

В Туреччині профспілки домоглися скасування заборони на першотравневі демонстрації, що діяла 33 роки. На акцію у Стамбулі зібралися 300 тисяч осіб. Для гарантування порядку влада залучила більше 20 тисяч правоохоронців.

Багатотисячні протести відбулися і у Греції. У день солідарності трудящих грецькі профспілки оголосили страйк. Греки протестують проти жорстких антикризових заходів, яких планує вжити уряд. За словами прем’єра, жорстка економія необхідна для того щоб уникнути дефолту та отримати допомогу від ЄС та МВФ.

На ініціативи влади греки відповіли акціями протесту. Демонстрації переросли у сутички з поліцією. Протестувальники намагалися прорватися до будівлі міністерства фінансів. Поліцейські у відповідь застосували сльозогінний газ.

У Росії у заходах до Дня солідарності трудящих взяли участь близько двох мільйонів людей. Найбільш масовими стали демонстрації організовані Федерацією незалежних профспілок. Демонстранти протестували проти скорочення робочих місць та зростання цін.

Свої мітинги у Москві провели і різні партії. Активісти “Справедливої Росії” вимагали захисту прав трудящих. Партія “Яблуко” мітингувала під гаслом “Хочемо змін”. Натомість комуністи на першотравневій демонстрації вимагали відставки прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна.